KONST / Oljemålningar / Oljemålning 9421851
nr 942 1851
Lasse Stevenfeldt
(1930-2014), Sverige
Oljemålning, Lasse Stevenfeldt (1930-2014), flicka, olja på duk, uppfodrad på tyg, ej signerad, ej ramad, 72x50 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 april 2015
kl 19:15:34
20/4 18:43:49
27 apr
Lasse Stevenfeldt
Läs mer om Lasse Stevenfeldt
Lasse Stevenfeldt
Läs mer om Lasse Stevenfeldt